• ŽUPNIJA JARŠE pri Domžalah

Šmarnično branje preko spleta (2021)

Dragi šmarničarji!

Tudi letos si boste lahko zgodbe za naše šmarnice ogledali na naši župnijski spletni strani. Vse kar potrebujete je računalnik za ogled in pa zemljevid naše Slovenije. Zakaj zemljevid? To pa izveste že v prvem dnevu zgodbe, zato bo najbolje, da si ga kar takoj ogledate. Srečno!

Osnovni podatki župnije

ŽUPNIJSKI URAD JARŠE
Jarška cesta 65, Srednje Jarše, SI-1230 Domžale

Matična številka: 1421298

V juniju, juliju in avgustu je župnijska pisarna odprta samo po vsaki sveti maši. Na cerkvene in državne praznike je župnijska pisarna zaprta.

v času poletnih času ob 19. uri v kapeli

v času poletnih času ob 19. uri v cerkvi