• ŽUPNIJA JARŠE pri Domžalah

Šmarnice preko spleta (2020)

Dragi otroci!

Tudi letos boste lahko poslušali šmarnične zgodbe in s šmarnicami preko spleta spoznavali našo mati Marijo. Vsak dan boste poslušali posnetek letošnje zgodbe in spoznavali angelčka Serafinčka, ki si zelo zelo želi postati odrasel Serafin, kar pa mu lahko uspe samo tako, da na Zelji opravlja dobra dela. Mislite, da mu bo uspelo? Če boste vsak dan pridno poslušali zgodbo in se priporočali naši Sveti Mariji, boste vsak dan lahko pobarvali tudi košček pobarvanke, na kateri boste na koncu pozdravili našega angela varuha Serafinčka in si ga shranili za spomin.

Dragi starši!

Za vaše otroke smo pripravili šmarnično zgodbo, ki bo vsak dan objavljena na naši župnijski spletni strani. Zraven objavljamo tudi posnetek petih Marijinih litanij, ki jih z vašimi otroki lahko vsak dan prepevate. Prosimo vas, da natisnite tudi pobarvanko če imate to možnost. Otroci bodo tako vsak dan pobarvali tisti kvadrat, označen z zaporedno številko, ki se ujema s številko dneva zgodbe. Lepo pa vas prosimo tudi, da vest o šmarnicah raztrosite po Jaršah, da bodo šmarnice dosegle čim več naših otrok.

Hvala vsem, ki boste šmarnice spremljali. Želimo vam veliko lepih trenutkov ob zgodbi, petih litanijah in priporočanju k naši materi Mariji, veselimo pa se že slik vaših lepo dokončanih pobarvank ob koncu šmarnic.

1. dan: SERAFINČKOVA ŽELJA

ŽUPNIJSKI URAD JARŠE
Jarška cesta 65, Srednje Jarše, SI-1230 Domžale

Matična številka: 1421298

V juniju, juliju in avgustu je župnijska pisarna odprta samo po vsaki sveti maši. Na cerkvene in državne praznike je župnijska pisarna zaprta.

v času poletnih počitnic ob 19. uri v kapeli

v času poletnih počitnic ob 19. uri v cerkvi