• ŽUPNIJA JARŠE pri Domžalah

Življenje župnije ujeto v objektiv

Trikraljevska akcija / 2. dan

sobota, 28. december 2019    /      Jože Stražiščar

Tudi letos so nas obiskali koledniki. Trikraljevska akcija, ki je potekala v tednu po božiču, se je udeležilo lepo število veroukarjev in spremljevalcev. Zbrani denar je bil namenjene za pomoč otrokom, ki živijo v pomanjkanju.

december 2019
sobota, 28. december 2019

Trikraljevska akcija / 2. dan

petek, 27. december 2019

Trikraljevska akcija / 1. dan

torek, 24. december 2019

Polnočnica

Polnočno sv. mašo smo obhajali v župnijski cerkvi. Slovesnemu bogoslužju je sledilo druženje pred cerkvijo.

torek, 24. december 2019

Otroška polnočnica

Skupaj z otroki smo se veselili rojstva Odrešenika in se mu s sveto mašo zahvalili, da je prišel med nas.

nedelja, 08. december 2019

Ogled filma »Pastir«

V nedeljo, na praznik brezmadežne, smo si v kapeli ogledali film z naslovom »Pastir«, ki govori o življenju in delovanju Janeza Frančiška Gnidovca. Predstavil nam ga je g. Janez Cerar, ki je bil glavni pobudnik in producent filma.

nedelja, 08. december 2019

Sprejem novih ministrantov

Na praznik brezmadežne je pri jutranji maši potekal obred sprejema novih ministrantov. To leto so v ministranske vrste vstopili štirje fantje, za kar jim iskreno čestitamo in želimo vestno opravljanje ministrantske službe, ki jim je zaupana, ter da bodo z veseljem služili Bogu.

november 2019
nedelja, 24. november 2019

Predstavitev birmancev

V nedeljo, 24. novembra, so se pri 10. sv. maši predstavili letošnji birmanci. S predstavitvijo se je tudi uradno začela priprava na sveto birmo, ki bo jeseni prihodnje leto.

oktober 2019
nedelja, 06. oktober 2019

Nedelja zakonskih jubilantov

1. nedeljo v oktobru smo v naši župniji obhajani nedeljo zakonskih jubilantov. Pri sv. maši ob 10. uri smo se Bogu zahvalili za 10, 20, 25, 30 in 60 let skupnega zakonskega življenja naših jubilantov; po maši pa je pred cerkvijo sledilu druženje vseh jubilnatov in njihovih družin.

Župnija Jarše

Župnijski urad Jarše